Доступність посилання

ТОП новини

Херсонські депутати від Партії регіонів, КПУ та СПУ виступають за негайне усунення Віктора Ющенка від влади та скасування посади Президента


Про це йшлося у суботу на Форумі депутатів місцевих рад Херсонщини.

Про це йшлося у суботу на Форумі депутатів місцевих рад Херсонщини, який проходив у найбільшому кіноконцертному залі обласного центру «Ювілейний».

Депутат Херсонської облради Володимир Овчаренко під час відкриття форуму заявив про «необхідність термінового усунення Віктора Ющенка з поста Президента і негайного скасування самої посади Президента».

«Всю цю помаранчеву зграю на чолі з леді Ю треба посадити, щоб вони не заважали нормальній роботі парламенту і уряду», – додав Володимир Овчаренко.

Голова Херсонської обласної ради Володимир Демьохін, який виступав другим, заявив, що «необхідно реалізувати другий етап політреформи, ліквідувавши всі державні адміністрації в Україні та збудувавши нову вертикаль влади з виконкомів місцевих рад».

У Форумі взяли участь депутати всіх рівнів області від Партії регіонів, КПУ та СПУ, а також від Народної партії, СДПУ(о), Блоку Наталії Вітренко та Компартії робітників та селян.

Загалом, на форумі були присутні близько 800 осіб. Серед запрошених на захід: міністр освіти та науки, куратор Херсонської області від Кабміну Станіслав Ніколаєнко, народні депутати Катерина Самойлик, Олександр Стоян, Ігор Казаков.

Організатори форму очікували на приїзд віце-прем’єрів Віктора Слаути та Володимира Рибака, першого заступника голови Верховної Ради Адама Мартинюка, голови КПУ Петра Симоненка. Але, за словами голови Херсонської облради Володимира Демьохіна, високі гості не змогли прибути на форум через нельотну погоду.
XS
SM
MD
LG