Доступність посилання

ТОП новини

Близько 200 осіб під стінами Секретаріату Президента вимагають розпустити парламент


Вони тримають прапори БЮТ, “Нашої України”, національні стяги.


Вони тримають прапори БЮТ, «Нашої України», національні стяги.

В руках в активістів - плакати з написами «Пане Президенте, розпустіть парламент», «Верховній зраді не місце у владі», «Президенте, які ще повноваження повинен в тебе відібрати уряд?».

Напередодні глава Секретаріату Віктор Балога повідомив, що до Президента надійшло понад 8 тисяч звернень з вимогою розпуску парламенту.

Сам Віктор Ющенко допускає розпуск Верховної Ради лише після використання всіх можливостей для переговорів щодо врегулювання політичної кризи.

Протягом 29 березня – 3 квітня в Києві відбудеться низка акцій політичних партій та громадських зібрань з приводу політичної ситуації в Україні, повідомив УНІАН начальник головного управління з питань внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації Віктор Гончарук.

За його словами, до управління надійшли заявки з приводу проведення відповідних акцій.

Партія регіонів та Союз молоді регіонів України організовують в Києві з 29 по 3 квітня Форум національного єднання.

За даними Гончарука, від сьогоднішнього дня, також згідно із заявкою, відбуватиметься мирне зібрання громадян, організоване «Нашою Україною», біля Секретаріату Президента. Він також повідомив, що на 31 березня столична організація ВО «Батьківщина» заявила про організацію громадського заходу на підтримку демократії в Україні. Крім того, за словами Гончаоука, 31 березня міська організація політичної партії «Вперед, Україно!» презентуватиме Громадянський рух «Народна самооборона» як свого політичного партнера.

Як зазначив начальник головного управління з питань внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації Віктор Гончарук, на сьогоднішній день, враховуючи всі подані заявки, мерія не звертатиметься до судових органів з приводу розведення акцій у часі чи щодо якихось інших запобіжних заходів стосовно учасників акцій.
XS
SM
MD
LG