Доступність посилання

ТОП новини

Велика Британія просить ООН допомогти звільнити її моряків із іранського полону


Напередодні чільний представник Ірану застеріг, що будь-який тиск із боку Британії лише вповільнить звільнення затриманих.


Напередодні чільний представник Ірану застеріг, що будь-який тиск із боку Британії лише вповільнить звільнення затриманих.

Як сказав секретар Верховної ради національної безпеки Ірану Алі Ларіджані, його країна може натомість піти «шляхом закону».

Тим часом посольство Ірану в Лондоні оприлюднило вже другого листа від імені однієї з затриманих, Фей Терні. У цьому тексті Британію від її імені закликано почати виводити війська з Іраку.

У попередньому листі від її імені йдеться про «вибачення перед іранським народом» за нібито порушення британськими моряками морських кордонів Ірану.

Тегеран раніше оголошував, що найближчим часом збирається відпустити Фей Терні, як єдину жінку серед затриманих, на волю.

Британія вважає, що її моряків могли змусити до таких заяв.

Іран звинувачує 15 британських моряків і морських піхотинців, який він затримав минулої п’ятниці в Перській затоці, в порушенні його морського кордону.

Британія стверджує, що затримані здійснювали патрулювання в глибині територіальних вод Іраку.

Матеріали до теми:

• Лондон просить ООН допомогти у звільненні британських моряків, затриманих Іраном • Іранське телебачення показало затриманих британських моряків • Великобританія перериває будь-які відносиниз Іраном, доки він не звільнить затриманих британських моряків • Іран затримав 15 представників військово-морських сил Великобританії у Перській затоці
XS
SM
MD
LG