Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську звільнений з посади головного редактора газети «Зоря» Вадим Климентьєв позивається до обласної ради, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода


Вадим Климентьєв подав одразу два позови до Ленінського районного суду Дніпропетровська.

Вадим Климентьєв подав одразу два позови до Ленінського районного суду Дніпропетровська. В одому — він оскаржує рішення обласної ради щодо його звільнення і вимагає відновлення його на посаді головного редактора, у другому — домагається скасування ухвали облради щодо реорганізації комунального підприємства «Регіону» і створення на його базі КП «Редакція газети «Зоря».

Тиждень тому депутати Дніпропетровської облради на сесії звільнили головного редактора «Зорі» Вадима Климентьєва і призначили на його місце депутата облради від Партії Регіонів Світлану Колесникову.

Колишній редактор каже, що рішення має на меті зробити офіційні видання Дніпропетровської облради рупором однієї політичної партії.

Національна спілка журналістів на звільнення пана Климентьєва відреагувала заявою, де назвала Дніпропетровщину «зоною, вільною від свободи слова».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG