Це рішення нібито було ухвалене судом через три дні після Указу Президента — 5 квітня.
Кримінальну справу порушили за ч. 1, 3 ст. 358 Кримінального Кодексу (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).
Матеріали направили начальнику Слідчого управління УМВС України в Дніпропетровській області для організації розслідування.
Кримінальну справу порушили за ч. 1, 3 ст. 358 Кримінального Кодексу (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).
Матеріали направили начальнику Слідчого управління УМВС України в Дніпропетровській області для організації розслідування.