
Чому столична влада зменшила вартість парковки
Однак до міського бюджету гроші від районних парксервісів не надходили в достатньому обсязі, вважає заступник мера Ірена Кільчицька: “Ми побачили, що надходження в районні парксервіси і невеличкий відсоток надходження до міста не те, що не збільшилось, а навіть у деяких районах і зменшилось" I>. Це пояснюється хитрощами парксервісів у подачі інформації про кількість місць на парковках.
Тепер, коли паркувальники отримуватимуть менше, на бюджеті міста це жодним чином не позначиться. Але це тимчасові міри, кажуть у мерії. Там обіцяли розробити нові, обґрунтовані тарифи на паркування в різних частинах міста. І ці тарифи можуть бути вищими за попередні.
Розгублені автовласники і паркувальники
Самі паркувальники не знають, чого очікувати від керівництва, і зараз, здебільшого, навіть не підходять до машин, що припаркувалися.
– “Ні, ну були інші ціни. Були по 10 гривень на годину, а тепер міська рада щось обговорила і вирішила на певний час на весь Київ зробити по гривні на годину”.
Автовласники ж поки не вірять у зниження тарифів, а до такої можливості ставляться скептично:
– “Я думаю, що має бути гривня на годину, а беруть, мабуть, як брали і раніше – по 10. Ну, наскільки я знаю, було по 10 гривень, якщо не відмінили. Я думаю, що при теперішній владі навряд чи відмінять”.
Столична влада планує встановити відеоспостереження на всіх парковках, які розташовані в центрі міста. Це дозволить, на їхню думку, підрахувати кількість машин на них та в майбутньому встановити систему безготівкового розрахунку за допомогою мобільного телефону.
Але поки, попри всі експерименти влади, більше безпечних місць для паркування не з’явилося, як і не зменшилась кількість автомобілів на вулицях Києва.
Матеріали до теми:
Шукай машину. Чи допомагають евакуатори подолати безлад із паркуванням? Чи подешевшають «іномарки» після вступу України до СОТ? В Україні автомобільний бум. Чи буде продовження?