Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Скільки Київ витратив на мітингувальників? Чи підтримує Віталій Кличко рішення Президента розпустити парламент? Чи можливе поновлення Бориса Тарасюка на посаді голови МЗС?


Ірина Біла Київ, 27 квітня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Майже 3 млн. грн. витратив Київ на наведення ладу в центрі міста у зв’язку з акціями протесту. Це прибирання вулиць і площ, парків, висадка газонів, встановлення туалетів. Ще 700 тисяч гривень пішло на медичне обслуговування мітингувальників – створення медичних пунктів, оплату роботи “Швидкої”. Поки що гроші беруть зі столичного бюджету. Чим потім поновити дірки в столичній кишені, київські чиновники не знають. Про це в статті “Збитки від протестів підраховані” розповідає “Газета 24”.

Прокуратура Запоріжжя порушила кримінальну справу через незаконне будівництво котеджів на території острова Хортиця. “Ця територія – колишня база відпочинку”, - заявили в прокуратурі кореспондентові газети “Комерсант”. Колишні власники продали котеджі, а нові розпочали активне будівництво. Зараз справу передали до слідчого відділення міліції, інформує видання. “Віталій КЛИЧКО: “Я підтримую Президента у його рішенні розпустити парламент”, - у публікації під таким заголовком газета “День” пропонує ексклюзивне інтерв’ю зі знаним боксером. Серед іншого він зізнається, що увесь час перебування у великій політиці із тугою дивився у бік рингу”. “Не виключено, що майбутня партія об''єднаних правих сил називатиметься Рухом”, – про це в інтерв’ю газеті “Україна молода” заявив лідер Народного руху України Борис Тарасюк. Він також поінформував, у якому форматі «Правиця» піде на вибори, а також наголосив про можливість його поновлення на посаді міністра закордонних справ. В Україні вперше відбувся конкурс краси серед засуджених дівчат. Та ще й у єдиній у державі виховній колонії для неповнолітніх дівчат – у Мелітополі. І хоча правозахисникам організувати подібне «шоу» було нелегко, та все одно воно подарувало усім учасникам проекту - i дівчатам на сцені, i їхнім прихильницям у залі, i членам журі, яке порівну складалося із працівників установи та столичних журналістів, - масу незабутніх емоцій. Був серед них і журналіст газети “Україна молода”. Його враження – у статті “ “Краса за ґратами”. Щоб шашлики на першотравневі свята вийшли вдалими, потрібно правильно вибрати місця для пікніка. Де такі місця є в столиці, розповідає газета “Сегодня” у статті “Шашлик на всі сто”.
XS
SM
MD
LG