Доступність посилання

ТОП новини

До України прибуде місія Європарламенту


Таке рішення ухвалили члени Делегації Європарламенту у зв’язках з Україною, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода. До місії має увійти 10 євродепутатів, її очолить голова Делегації ЄП у зв’язках з Україною Адріан Северін. На основі зібраних даних депутати зроблять доповідь про ситуацію в Україні для Європарламенту і Євросоюзу. Європарламентарі також мають передати українському керівництву сигнал від Євросоюзу, наскільки важливим є дотримуватися демократичних цінностей.


Таке рішення ухвалили члени Делегації Європарламенту у зв’язках з Україною, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Місія Європарламенту планує прибути в Україну наприкінці травня і передбачає провести зустрічі з керівництвом країни, лідерами політичних сил та представниками неурядових організацій.

До місії має увійти 10 євродепутатів, її очолить голова Делегації ЄП у зв’язках з Україною Адріан Северін.

Європарламентарі мають з перших рук отримати інформацію про політичні події в Україні.

На основі зібраних даних депутати зроблять доповідь про ситуацію в Україні для Європарламенту і Євросоюзу. Європарламентарі також мають передати українському керівництву сигнал від Євросоюзу, наскільки важливим є дотримуватися демократичних цінностей.

Окрім Адріана Северіна, до складу делегації увійдуть представники усіх політичних фракцій Європарламенту та доповідач Комітету у закордонних справах Міхал Камінський.

Напередодні прес-служба комісара ЄС із зовнішніх відносин повідомила, що Єврокомісія не втручатиметься у розв’язання політичного протистояння в Україні.

Криза залишається внутрішньою справою держави, попри прохання про міжнародне посередництво з боку української коаліції, наголошує прес-служба комісара ЄС із зовнішніх відносин Беніти Ферреро-Вальднер.

Офіційний Брюссель стежить за перебігом подій в Україні і сподівається на демократичний компроміс між політиками на основі рішення Конституційного Суду.

Місяць тому Президент України Віктор Ющенко розпустив Верховну Раду і розпорядився провести позачергові вибори наприкінці червня.

Наразі Конституційний Суд за поданням лідерів фракцій коаліції розглядає законність рішення глави держави.
XS
SM
MD
LG