Такі висновки, як фахівців самого підприємства, так і Жовтоводської міської та П’ятихатської районної санепідемстанцій.
Вони виміряли концентрацію забруднюючих речовин в населених пунктах П’ятихатського району, які у п’ятницю накрила хмара парів сірчаної кислоти. Усього було взято 10 проб повітря в населених пунктах Миролюбівка та Богдано-Надеждівка.
Результати досліджень підтвердила і комісія з представників МНС, Криворізького відділу природокористування та Державної екологічної інспекції. Подія на «Східному ГЗК», кажуть вони, не підпадає під надзвичайну, бо загрози для населення та довкілля не було.
Між тим у Богдано-Надеждівській сільраді кажуть, що про погіршення самопочуття медикам повідомили близько 100 осіб, у тому числі 7 дітей. Нікого наразі не шпиталізували.
Від учора на підприємстві працює комісія Міністерства палива та енергетики України. Прокуратура Жовтих Вод порушила кримінальну справу.
«Східний гірничо-збагачувальний комбінат» — єдине в Україні підприємство з видобутку й переробки уранової руди.
Вони виміряли концентрацію забруднюючих речовин в населених пунктах П’ятихатського району, які у п’ятницю накрила хмара парів сірчаної кислоти. Усього було взято 10 проб повітря в населених пунктах Миролюбівка та Богдано-Надеждівка.
Результати досліджень підтвердила і комісія з представників МНС, Криворізького відділу природокористування та Державної екологічної інспекції. Подія на «Східному ГЗК», кажуть вони, не підпадає під надзвичайну, бо загрози для населення та довкілля не було.
Між тим у Богдано-Надеждівській сільраді кажуть, що про погіршення самопочуття медикам повідомили близько 100 осіб, у тому числі 7 дітей. Нікого наразі не шпиталізували.
Від учора на підприємстві працює комісія Міністерства палива та енергетики України. Прокуратура Жовтих Вод порушила кримінальну справу.
«Східний гірничо-збагачувальний комбінат» — єдине в Україні підприємство з видобутку й переробки уранової руди.