Доступність посилання

ТОП новини

В. Цушко запевняє, що ніяких провокацій з боку МВС не буде


Про це міністр повідомив на прес-конференції сьогодні в Києві.


Про це міністр повідомив на прес-конференції сьогодні в Києві. "Ніяких провокацій з боку МВС не було, немає і не буде…", – сказав він, коментуючи інформацію ЗМІ про нібито провокації з боку МВС, що готуються. При цьому В. Цушко додав: "Ми будемо жорстко, згідно із законом виконувати все, щоб не було ніяких провокацій". Сьогодні опозиція заявила, що Міністерство внутрішніх справ готує криваві провокації.

“Сьогодні з надійних джерел у керівній ланці Міністерства внутрішніх справ стало відомо про розроблений план грубої провокації, яка може призвести до значних людських жертв”, – мовиться в заяві.

** Перший заступник голови МВС Михайло Корнієнко на брифінгу назвав кількість військових і області, з яких рухаються підрозділи внутрішніх військ:

“За нашими даними зараз до Києва рухаються 82 транспортних засоби, в яких перебувають 2050 військовослужбовців внутрішніх військ. Команду на висунення цих військ сюди дав командувач внутрішніх військ генерал-полковник Кіхтенко. Я повинен сказати, що ця команда була міністром відмінена, але генерал-полковник Кіхтенко відмовився виконувати наказ міністра внутрішніх справ. В армії це неприпустимо, коли старший начальник дає команду, а він не виконується... Війська йдуть з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, херсонської, Чернівецької областей”.
XS
SM
MD
LG