Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат Президента оскаржив постанову суду, яка зупинила дію указу про звільнення Святослава Піскуна з посади генпрокурора


Святослав Піскун заявив, що підкориться рішенню Апеляційного суду, якщо той скасує постанову Солом’янського райсуду, але оскаржуватиме його у Верховному Суді.

Виконувач обов’язків генпрокурора Віктор Шемчук, який оголосив про це, також припустив, що Апеляційний суд може ухвалити рішення в цій справі вже в вівторок, 29 травня.

Сам Святослав Піскун заявив, що підкориться рішенню Апеляційного суду, якщо той скасує постанову Солом’янського райсуду, але оскаржуватиме його у Верховному Суді.

Кілька днів тому Солом’янський районний суд Києва зупинив дію указу Президента України щодо звільнення Святослава Піскуна з посади генерального прокурора України.

Напередодні Президент звільнив Святослава Піскуна з посади генпрокурора на підставі того, що той вчасно не склав депутатський мандат.

Іншим указом Президент поклав виконання обов’язків генерального прокурора України на заступника генпрокурора України, прокурора Автономної Республіки Крим Віктора Шемчука.
XS
SM
MD
LG