Доступність посилання

ТОП новини

Київ святкує День Європи


Голова представництва Європейської комісії Ієн Боуг повідомив, що за сприяння Міністерства закордонних справ, Дні Європи цього року відбуваються в усіх областях України.

Представництво Європейської комісії в Україні домовилося з Київською державною міською адміністрацією про проведення 2 червня в столиці Дня Європи.

Уздовж Хрещатика розташували Європейське містечко, в якому цього року представлені 27 країн: 24 країни Євросоюзу, країни-кандидати в ЄС - Хорватія, Македонія, Туреччина, а також Україна. Усього в містечку близько 50 наметів, у тому числі павільйони представництва Європейської комісії і Європейського молодіжного парламенту.

Кожне посольство пропонує киянам ближче познайомитися з географією, традиціями, культурою його країни у кварталах європейських страв, європейських мов, музики й мистецтв.

Про програму свята напередодні розповів голова представництва Європейської комісії Ієн Боуг: “Цього року, день Європи у Києві ми відмічаємо уп‘яте, і він збігається з 50-річчям від заснування Євросоюзу. Ми організовуємо два дискусійних павільйони на Хрещатику 2 червня з тим, щоб представники влади і громадськості України та ЄС обговорили важливі для обох сторін проблеми європейського життя. У павільйоні безпекових і політичних дискусій господарюватиме організація “Ялтинська європейська стратегія”, в економічному – “Європейська бізнес – асоціація”.

Ієн Боуг також повідомив, що за сприяння Міністерства закордонних справ, Дні Європи цього року відбуваються в усіх областях України.

11 травня представництво Європейської комісії в Україні вирішило перенести святкування Дня Європи в Києві, заплановане на 19 травня, на 2 червня, у зв''язку з проведенням у столиці політичних акцій.
XS
SM
MD
LG