Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Що для народних депутатів найважливіше? Кого атакують рейдери? Чому подорожчав бензин?


Ірина Біла Київ, 21 червня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Ситуація з розпуском парламенту і призначенням позачергових виборів відкрила країні цілком новий аспект вітчизняного політичного життя — депутатство. Як пише газета “Україна молода”, у ході затяжних політичних баталій з’ясувалося, що низка депутатських пільг та матеріальних привілеїв важить набагато більше за мораль, ідею, злагоду та здоровий глузд. Епопея зі збором опозиційних підписів для складення депутатських повноважень, риторика екс-спікера парламенту про зарплати і відпускні прояснили “пересічному” українцеві вагу депутатського мандату, яка має дуже мало спільного з партійною дисципліною та турботою про виборців, стверджує видання у статті “Каста недоторканних”.

Вперше в Україні рейдери зазіхнули на одну з найбільших будівельних компаній – “Київміськбуд-2”, стверджує газета “Вечірні вісті”. В руках у невідомих виявилось 72% акцій підприємства. Для 14 акціонерів вістка про те, що вони не тільки виставили на продаж свої акції, а й те, що їх уже придбали, стала громом серед ясного неба. Докладніше – в статті “Найбільшу будівельну компанію атакували рейдери”.

Віце-прем’єр України, голова політвиконкому Партії регіонів Володимир Рибак пропонує збільшити повноваження регіонам і водночас посилити владу Президентові. Про це він заявив журналісту “Газети 24”. Матеріал має заголовок “Володимир Рибак: “Сьогодні ми переговори не ведемо ні з ким”.

Ціна на бензин, котрий подорожчав на 20-30 коп. за літр, знову подешевшає. Копійок на 10. Про це, як повідомляє газета “Сегодня”, вже домовилися урядовці з нафтотрейдерами. Причина подорожчання – збільшення світових цін на пальне, а зовсім не “жадібність” українських продавців або непрофесійність Кабміну, переконує видання.

На початку травня цього року біля Жовтих Вод на Дніпропетровщині стався кислотний викид. Про подробиці аварії та її екологічно-небезпечні наслідки, недоречний „оптимізм” деяких державних чиновників та про висновки міжвідомчої комісії оповідає газета “Голос України” у статті “Сірчанокислотний шок”.
XS
SM
MD
LG