Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську створюють музей історії місцевого самоврядування


Це перший такий заклад у країнах — учасницях СНД. На думку директора історичного музею Надії Капустіної, історія самоврядування в області розпочинається від часів запорозького козацтва, відтак налічує кілька століть.

Це перший такий заклад у країнах — учасницях СНД. Він відтворить історію органів влади за кількасот років, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Для музею при облраді вже надали приміщення й створили організаційну раду. До її складу увійшли музейники, представники Державного архіву, ветерани місцевого самоврядування.

На думку директора історичного музею Надії Капустіної, історія самоврядування в області розпочинається від часів запорозького козацтва, відтак налічує кілька століть.

Першим етапом створення музею стане комплектування фондів, збирання свідчень діяльності органів самоврядування, пам’яток.

Деякі історичні документи зберігаються у фондах історичного музею та обласного архіву, але чимало унікальних фотографій, листів до цього часу залишаються у сімейних та сільських архівах, у місцевих музеях.

Організатори музею кажуть, що він буде унікальним: заклад має бути відкритим для широкого кола людей і водночас стане базою для вивчення історії самоврядування у вищих навчальних закладах.
XS
SM
MD
LG