Доступність посилання

ТОП новини

Посол США в Українi Вiльям Тейлор вважає, що в разi, якщо українцi отримають вiдповiдi на свої запитання щодо НАТО, рiвень пiдтримки iдеї євроатлантичної iнтеграцiї в Українi зросте.


За словами Вільяма Тейлора, iнформацiйна кампанiя буде якiсною у тому разi, якщо вона здiйснюватиметься самою Україною, а не кимось iззовнi.

За словами Вільяма Тейлора, iнформацiйна кампанiя буде якiсною у тому разi, якщо вона здiйснюватиметься самою Україною, а не кимось iззовнi.

Посол США був одним з учасників телемосту «Київ-Вашингтон» i вiдеоконференцiї «НАТО – суспiльство зi спiльними цiнностями» у понеділок у Києві.

Інший учасник – посол Словаччини в Українi Урбан Руснак звернув увагу на те, що в його країнi до вступу до НАТО пiдтримка цiєї iдеї була на рiвнi 25%, а пiсля проведення iнформацiйної кампанiї зросла до 60%.

Урбан Руснак: «Секрет полягає в тому, що ми просто намагалися знайти чiткi вiдповiдi на тi питання, якi хвилювали громадян».
XS
SM
MD
LG