Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чим Юлія Тимошенко зацікавила пресу? Хто штурмує кордони України? Чому українські чоловіки живуть менше, ніж жінки?


Ірина Біла Київ, 13 липня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Житло Юлії Тимошенко знову в центрі уваги ЗМІ. Першою зацікавилася будинком, де мешкає лідерка БЮТ, «Українська правда». Юлія Володимирівна зробила заяву, що Інтернет-видання опублікувало фото не її будинку. З’ясувати, як насправді виглядає житло Юлії Тимошенко, вирішили журналісти газети «Сегодня».

Віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник розповів газеті «Факти», в яких умовах працює нинішній українських уряд, в яких працював раніше і якими будуть нові апартаменти влади. Незабаром у будинку Кабміну вперше за останні 50 років розпочнеться капітальна реконструкція.

Ольга Герасим''юк, шостий номер у попередньому виборчому списку блоку «Наша Україна - Народна самооборона», вважає, що не варто цікавитись окремо журналістами, які йдуть у політику. Адже з тим же успіхом можна питати, чому депутатами стають банкіри, адвокати чи науковці. Як зазначає газета «Україна молода», Ольга Герасим''юк — чи не єдиний приклад поєднання роботи в парламенті та в телевізійній студії. Інтерв’ю з нею – в матеріалі «На позицію «якби я була не там» я стати вже не можу».

Нелегальні мігранти масово штурмують кордони України, стверджує газета «Голос України». За останні шість місяців затримано їх майже 11 тисяч, на 1300 більше, ніж за такий же період минулого року. За оцінками експертів, на переправлянні іноземців територією України спритні ділки щороку заробляють майже 10 мільйонів доларів, тим часом держава втрачає на цьому до 5 мільйонів гривень.

Українські чоловіки переживають гостру демографічну кризу, пише «Газета 24». Живуть вони в середньому на 12-13 років менше, ніж жінки. За прогнозами, найближчим часом тривалість їхнього життя ще скоротиться на кілька років. Чоловіків убиває алкоголь, хвороби і нещасливі випадки, а також те, що їм з дитинства твердять, що хлопчики не плачуть. Стаття називається «Чоловіки, бережіться!».
XS
SM
MD
LG