Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 05:30

17 потерпілим унаслідок аварії на Львівщині поставили діагноз «хімічне отруєння», Президент закликає не панікувати


Усього на даний час шпиталізували понад 180 осіб, які звернулися до лікарів, із них понад півсотні дітей, – щоб провести обстеження. Віктор Ющенко оглянув на Львівщині місце залізничної аварії поїзда з фосфором і пообіцяв, що її наслідки ліквідують за 3–4 дні. Він наголосив, що на даний час немає підстав оголошувати місце аварії зоною лиха. Президент також запевнив, що, за результатами проб, усі показники відповідають нормі і жодних перевищень концентрації небезпечних речовин немає. Ющенко заявив, що населення належно інформуватимуть про перебіг ліквідації наслідків аварії. Раніше в п’ятницю перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що на початку масштаби і наслідки аварії значно перебільшували.

Найбільше потерпіли 14 рятувальників і 3 лікарів, повідомив міністр охорони здоров’я Юрій Гайдаєв.

Усього на даний час шпиталізували понад 180 осіб, які звернулися до лікарів, із них понад півсотні дітей, – щоб провести обстеження.


Тим часом Президент Віктор Ющенко оглянув на Львівщині місце залізничної аварії поїзда з фосфором і пообіцяв, що її наслідки ліквідують за 3–4 дні.

Він наголосив у розмові з мешканцями сусіднього села Ожидів, що на даний час немає підстав оголошувати місце аварії зоною лиха.

Президент також запевнив, що, за результатами проб, усі показники відповідають нормі і жодних перевищень концентрації небезпечних речовин немає.

Ющенко заявив, що населення належно інформуватимуть про перебіг ліквідації наслідків аварії.

Нині ж, повторив він, ситуація перебуває під контролем і не становить жодної загрози життю чи здоров’ю людей.

Президент також провів робочу нараду про перебіг ліквідації наслідків аварії та відвідав лікарню, де перебувають потерпілі.

Раніше в п’ятницю в Криму під головуванням Ющенка відбулося засідання Ради національної безпеки й оборони щодо техногенної аварії на Львівщині.

РНБО доручила Генпрокуратурі та урядові знайти винуватців аварії, повідомив перший заступник секретаря РНБО Олександр Турчинов.

Перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров після засідання заявив, що на початку масштаби і наслідки аварії значно перебільшували.

Нині, за його словами, уряд має об’єктивну оцінку ситуації і бере зобов’язання надавати громадянам достовірну інформацію.

Кабмін повністю контролює ситуацію і має план дій для повної ліквідації наслідків аварії, додав перший віце-прем’єр.

Азаров також повідомив, що основну версію аварії наразі пов’язують зі станом вантажу і технічним станом цистерн, у яких перевозили фосфор.


Матеріали до теми:

• Четверта доба боротьби із наслідками техногенної аварії на Львівщині
• Прокуратура розглядає 4 версії техногенної аварії на Львівщині, однією з яких є втручання сторонніх осіб
• Катастрофа на Львівщині: медичні аспекти
• Чи завдала шкоди фосфорна аварія на Львівщині сусідній Волині?
• Єврокомісія пропонує допомогу Україні у ліквідації наслідків аварії під Львовом
• Людський аспект техногенної аварії на Львівщині
• Другий день ліквідації техногенної аварії на Львівщині
• Техногенні катастрофи і відповідальність влади (Прямий ефір)
• Які можливі наслідки горіння цистерн з отруйним фосфором у результаті аварії на Львівщині? Інтерв’ю з колишнім міністром екології та природного середовища Сергієм Курикіним
• Як слід транспортувати небезпечні речовини?
• Летючий фосфор. Залізнична аварія на Львівщині

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG