Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 14:41

Кожна нація, яка піклується про завтрашній день, повинна берегти свою традицію, вважає Віктор Ющенко


Про це Президент України заявив під час заходів IV Всесвітніх бойківських фестин, які відбулися у селі Явора Львівської області.

Про це Президент України заявив під час заходів IV Всесвітніх бойківських фестин, які відбулися у селі Явора Львівської області.

Як повідомляє прес-служба Президента, під час свого виступу глава держави висловив переконання, що Бойківські фестини є не просто фольклорним заходом, а мають національне значення: «Наше завдання – передати цю спадщину нашим дітям, це те, що робить нас державою».

Від імені всієї держави Віктор Ющенко привітав учасників фестин і запевнив, що як Президент спрямовує всі свої зусилля на те, щоб Україна була неподільною і заможною.

Глава держави зазначив, що одним із кроків для стабілізації ситуації у країні є проведення дострокових парламентських виборів 30 вересня цього року.

Віктор і Катерина Ющенки у рамках заходу переглянули театралізоване дійство «Бойківське весілля», а також оглянули виставку народних майстрів «Барви Бойківського краю».

Цього року у фестинах взяли участь майже 10 тисяч представникiв української дiаспори з Канади, США, Польщi, Великобританiї, Португалiї, Iспанiї, Iталiї, Бiлорусi та Російської федерації.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG