Доступність посилання

ТОП новини

В’ячеслав Кириленко вважає незаконним намір Олександра Мороза провести 31 липня позачергову сесію Верховної Ради 5-го скликання


Про це один з лідерів блоку «Наша Україна – Народна самооборона» заявив у неділю на Хмельниччині. Кириленко наголосив, що сьогодні у Верховній Раді немає 300 народних депутатів, нагадавши, що на минулій сесії парламенту було зачитано 167 заяв депутатів від фракцій БЮТ та «Наша Україна» про припинення повноважень. А вже БЮТ назвав скликання Морозом сесії Верховної Ради спробою зірвати позачергові вибори та «організувати путч ГКЧП». Тим часом, заступник керiвника фракцiї Партiї регiонiв Михайло Чечетов заявив, що Партія регіонів наразі не планує брати участі у позачерговій сесії Верховної Ради.


Про це один з лідерів блоку «Наша Україна – Народна самооборона» заявив у неділю на Хмельниччині.

Кириленко наголосив, що сьогодні у Верховній Раді немає 300 народних депутатів, нагадавши, що на минулій сесії парламенту було зачитано 167 заяв депутатів від фракцій БЮТ та «Наша Україна» про припинення повноважень. Таким чином, зазначив Кириленко, позачергова сесія парламенту 31 липня буде не чим іншим як «зборами депутатів під куполом».

При цьому В’ячеслав Кириленко зауважив, що ці збори відбуватимуться за державні кошти. Він закликав Олександра Мороза і Адама Мартинюка у зв’язку з цим подумати про кримінальну відповідальність у зв’язку з незаконним використанням державних коштів. «Якщо вони хочуть, то нехай у своїх офісах на Печерську такі збори проводять», – сказав В’ячеслав Кириленко.

А БЮТ назвав скликання Олександром Морозом сесії Верховної Ради 31 липня спробою зірвати позачергові вибори та «організувати путч ГКЧП».

«Політичний авантюрист Олександр Мороз сьогодні намагається організувати путч ГКЧП, завдання якого будь-якими засобами... персонально для Мороза зберегти посаду спікера...», – мовиться у заяві Блоку Юлії Тимошенко.

БЮТ наголошує, що розцінював би дії Мороза як політичну клоунаду, якби за них не було передбачено кримінального покарання.

Тим часом, заступник керiвника фракцiї Партiї регiонiв Михайло Чечетов заявив, що Партія регіонів наразі не планує брати участі у позачерговій сесії Верховної Ради, яку скликає спікер Олександр Мороз.

«На наш погляд, на сьогоднi немає необхiдностi для проведення позачергової сесії», – заявив Михайло Чечетов у суботу в інтерв’ю агентству «Iнтерфакс-Україна».

При цьому пан Чечетов зазначив, що його не повiдомляли про проведення 31 числа позачергової сесiї.

А вже член президії політради Партії регіонів Борис Колесніков сказав журналістам у Донецьку, що Партія регіонів поки що не планує брати участі в позачерговій сесії Верховної Ради України V скликання, запланованій на 31 липня: «Партія регіонів у понеділок, о 14 годині проведе засідання Президії політради партії з підготовки до з’їзду і виборів. Це все заходи, окрім самого з’їзду, наступного тижня, в яких Партія регіонів братиме участь».

28 липня прес-служба парламенту повідомила, що 27 липня голова Верховної Ради п''ятого скликання Олександр Мороз на вимогу 179 народних депутатів видав розпорядження про скликання 31 липня позачергової сесії Верховної Ради України 5-го скликання.

Матеріали до теми:

• Партія регіонів не планує брати участі у позачерговій сесії Верховної Ради, яку скликає спікер Олександр Мороз

• Позачергова сесія: бути, чи не бути?
XS
SM
MD
LG