Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович не бачить підстав для проведення позачергової сесії Верховної Ради V скликання


Про це прем’єр-міністр заявив журналістам у вівторок на Донеччині. Янукович наголосив, що фракція Партії Регіонів візьме участь у її роботі, якщо буде необхідна кількість актуальних для країни питань. Напередодні прес-служба Верховної Ради повідомила, що під час зустрічі у понеділок прем’єр-міністр та голова Верховної Ради Верховної Ради V скликання Олександр Мороз узгодили необхідність проведення наступного тижня позачергової сесії. Представники опозиції вважають заклики Мороза до скликання позачергової сесії – незаконними. Президент Віктор Ющенко неодноразово заявляв, що вважає нинішній склад Верховної Ради нелигітимним.


Про це прем’єр-міністр заявив у вівторок на прес-конференції у Єнакієвому на Донеччині.

Віктор Янукович наголосив, що фракція Партії Регіонів візьме участь у її роботі, якщо буде необхідна кількість актуальних для країни питань.

Напередодні прес-служба Верховної Ради повідомила, що під час зустрічі у понеділок прем’єр-міністр Віктор Янкович та голова Верховної Ради Верховної Ради V скликання Олександр Мороз узгодили необхідність проведення наступного тижня позачергової сесії Верховної Ради V скликання.

Олександр Мороз видав також розпорядження, згідно з яким позачергова сесія Верховної Ради V скликання, яку планували провусти 31 липня, перенесена на 7-10 серпня.

Заплановане Олександром Морозом позачергове засідання парламенту не було узгоджене зі всіма членами коаліції, саме тому Партія регіонів і відмовилася в ньому брати участь. Так в інтерв’ю Радіо Свобода прокоментував ситуацію регіонал Тарас Чорновіл: «Фактично нас поставили перед фактом. Але ми були готові в ньому взяти участь, якби воно було б реально підготоване. Ми побачили порядок денний, в якому з двох основних центральних питань немає підготованих документів…І тому в даному випадку ми вважали, що це буде пусте проведення цієї сесії».

Фракція Соціалістичної партії у Верховні Раді заявила, що відмова частини депутатів фракції Партії регіонів брати участь в роботі позачергової сесії призведе до розвалу парламентської коаліції.

Представники опозиції вважають заклики Мороза до скликання позачергової сесії – незаконними.

Президент Віктор Ющенко неодноразово заявляв, що вважає нинішній склад Верховної Ради нелигітимним.

У червні глава держави видав указ про розпуск парламенту на підставі складання повноважень депутатами фракцій БЮТ та «Нашої України».

Дострокові вибори до Верховної Ради мають відбутися 30 вересня.

Матеріали до теми:

• Регіонали «кинули» Мороза? • Позачергова сесія: бути, чи не бути? • Партія регіонів не планує брати участі у позачерговій сесії Верховної Ради, яку скликає спікер Олександр Мороз
XS
SM
MD
LG