Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 22:57

Суд засудив екс-голову Закарпатської областi Iвана Різака до 5 рокiв позбавлення волi умовно з рiчним випробувальним термiном


Таке рiшення оголосила увечерi у вiвторок суддя Апеляцiйного суду Iвано-Франкiвської областi Надiя Стефанiв.

Іван Різак
Таке рiшення оголосила увечерi у вiвторок суддя Апеляцiйного суду Iвано-Франкiвської областi Надiя Стефанiв.

Суд визнав Iвана Рiзака винним у скоєннi злочинiв, передбачених ч. 2 ст. 157, ч. 1 ст. 294, ч. 3 ст. 365 Кримiнального кодексу України. Тобто суд визнав його винним в організації масових заворушень, перешкоджанні здійсненню виборчого права пiд час президентської кампанії 2004 року, зокрема пiд час подiй у готелi «Комфорт» (м. Свалява, Закарпатська обл.) i перевищення влади та службових повноважень.

За сукупнiстю злочинiв суд обрав найбільший термін покарання i засудив Iвана Рiзака до 5 рокiв позбавлення волi, позбавивши при цьому його права обiймати керiвнi посади протягом одного року.

За iншими епiзодами звинувачення, зокрема – доведення до самогубства ректора Ужгородського університету Володимира Сливки, отримання хабара в особливо великих розмiрах вiд директора одного з хлiбокомбiнатiв у Закарпатськiй областi, службова фальсифiкацiя (звинувачення у видачi свiдоцтв радникiв на громадських засадах) – суд виправдав Iвана Рiзака у зв''язку з тим, що не знайшов у його дiях складу злочину.

Пiсля виголошення вироку Iван Рiзак назвав рiшення суду «полiтичною розправою». Вiн зазначив, що боротиметься за свої права i готовий домагатися виправдання в європейських структурах.

Iвана Рiзака було затримано 13 травня 2005 року. 16 травня 2005 р. Ужгородський мiський суд обрав запобiжний захід – арешт. 13 вересня 2005 р. його звільнили з-пiд варти пiд заставу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG