Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 04:29

Нові вибори. Сталі методи.


Галина Терещук Львів, 2 серпня 2007 р. (Radiosvoboda.ua) - На Львівщині активно застосовуватимуть адмінресурс на виборах, прогнозують політологи і представники Комітету виборців в області. Один з аргументів таких припущень - голова Львівської обласної адміністрації Петро Олійник очолює передвиборчий штаб «Нашої України».

На Львівщині ця передвиборча кампанія буде ще більш жорсткою, не уникнути і застосування чорного піару, а основна боротьба відбуватиметься між двома помаранчевими мегаблоками - «Нашою Україною» і БЮТ, каже голова Комітету виборців України у Львівській області Роман Кошовий. Він пргнозує, що у виборах важливу роль матиме судова гілка влади. «Ми спостерігатимемо за футболом суддів, які вставлятимуть«палки тій чи іншій політичній силі»,— пообіцяв Кошовий.

Помаранчеві проти себе


Толерантність між двома політичними силами помаранчевого табору зникла, особливо це було помітно під час ліквідації наслідків екологічної катастрофи у Буському районі. Аварію для власного піару використали усі політичні сили. Фосфорна катастрофа, по суті, стала стартовим майданчиком для помаранчевого табору для критики дій уряду Віктора Януковича і звинувачень на адресу один одного.

Те, що голова Львівської облради «нашоукраїнець» Мирослав Сеник не перервав відпустку у Хорватії і не прибув на місце катастрофи, на думку політологів, занизив довіру до «Нашої України».

Роман Кошовий каже, що адмінресурс під час виборів на Львівщині застосовуватиметься, як і у попередні кампанії. Я вважаю, що це неправильно, коли голова виконавчої гілки влади керуватиме штабом одного з мегаблоків»,— каже він.

Не має сумнівів щодо застосування адмінресурсу в області і політолог Юрій Шведа. Оскільки Петро Олійник, по суті, керує і обласною адміністрацією, і райадмінстраціями, і обласною радою, зокрема. « Певні прояви очевидні. Скажімо, соціальна реклама — це насправді прихована політична реклама»,— вважає Шведа.

За прогнозами соціологів, більше 50 % виборців Львівщини візьмуть участь у голосуванні.
XS
SM
MD
LG