Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 07:55

Огляд преси: З ким конкуруватиме на виборах Вєрка Сердючка? Чи може щось врятувати від поразки Олександра Мороза? Хто подарував Софії Ротару найкоштовніший подарунок?


Ірина Біла Київ, 10 серпня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Намагаючись потрапити до парламенту VI скликання, більшість серйозних політичних сил, як стверджує газета «Україна молода», опираються не так на свої програмні засади, як на харизму та популярність серед народу лідера. Віднедавна, у Партії регіонів, «Нашої України – Народної Самооборони», ПСПУ, СПУ й КПУ, Блоків Тимошенко та Литвина з’явився неслабий супротивник. Як інформують газетярі - Блок Вєрки Сердючки вже має політичних спонсорів і цілком серйозний план штурму парламенту. Подробиці – в статті «Звєзда» іде під купол».

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, в «Газеті по-українськи» аналізує виборчі списки політичних сил і наголошує, що процес поглинання дрібних партій неминучий. Стаття називається «Від поразки Мороза не врятує ніщо».

Днями ім’я українського велетня, зріст якого 2 м 58 см, офіційно внесене в Книгу рекордів Гіннеса. В ексклюзивному інтерв’ю газеті «Факти» Леонід Стадник зізнався, що до цього ставиться байдуже. А журналісти лише відволікатимуть його від роботи – вдома треба і дров нарубати, і бур’яни вирвати...

В цьому ж числі «Факти» інформують, що найкоштовнішим подарунком, який отримала на своє 60-ліття Софія Ротару став годинник вартістю 500 тисяч євро від Рената Ахметова.

Українці не довіряють і не люблять страховиків, однак стають їхніми клієнтами. На запитання «Чи довіряєте ви страховикам?» відповіли «повністю довіряю» лише 1% респондентів. А більш ніж половина українців вважають страховиків шахраями. Подробиці розповідає «Газета 24» у статті «Страх довіритися».

Газета «Сегодня» інформує про завтрашнє відкриття сезону полювання на пернату дичину. До переліку дозволених на відстріл входять дикі качки, лисухи, кулики і дикі голуби. Про те, скільки коштує сьогодні полювання і чи дійсно диких качок останніми роками значно поменшало – в публікації «Завтра можна полювати».
XS
SM
MD
LG