Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр-міністр України перебуває сьогодні з робочим візитом в Росії


В рамках відвідин Міжнародного авіакосмічного салону МАКС-2007 в підмосковному місті Жуковському Віктор Янукович зустрівся із Президентом Росії Владіміром Путіним. Прем’єр-міністр повідомив у понеділок, що домовлятиметься про підвищення конкурентоспроможності українського військово-промислового комплексу з Росією. У понеділок Президент Віктор Ющенко своїм указом надав чинності рішенню РНБО про перебіг реалізації державної програми реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу. У цьому рішенні діяльність уряду в галузі реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу визнана за незадовільну.


В рамках відвідин Міжнародного авіакосмічного салону МАКС-2007 в підмосковному місті Жуковському Прем’єр-міністр Віктор Янукович обговорив із Президентом Владіміром Путіним двосторонню співпрацю України й Росії в авіаційній і космічній галузях, повідомила прес-служба Кабінету Міністрів.

Прем’єр-міністр повідомив у понеділок, що домовлятиметься про підвищення конкурентоспроможності українського військово-промислового комплексу з Росією.

Як сказав напередодні Віктор Янукович у Чернігові, це буде головною метою його вівторкового візиту до Москви.

Він також домовлятиметься з Росією і про підвищення конкурентоспроможності української авіабудівної галузі.

У понеділок Президент Віктор Ющенко своїм указом надав чинності рішенню Ради національної безпеки і оборони про перебіг реалізації державної програми реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу.

У цьому рішенні від 20 липня діяльність уряду в галузі реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу визнана за незадовільну.

У поїздці Віктора Януковича супроводжують міністр палива і енергетики Юрій Бойко, міністр промислової політики Анатолій Головко та міністр транспорту і зв''язку Микола Рудьковський.

Прем’єр зустрічається з українськими виробниками і відвідає експозиції ВАТ «Мотор-Січ», ЗАТ «Корпорація «ФЕД», Державного авіабудівельного концерну «Авіація України», ДП «Луганський АРЗ», НКАУ, ЗАТ «Спецтехтепло».

Свої розробки та проекти на Міжнародному авіакосмічному салоні МАКС-2007 в підмосковному місті Жуковському продемонструють 540 російських та 250 іноземних компаній. Зокрема, глядачі уперше побачать російський космічний корабель, який має замінити «Союз», а також найсучасніший російський винищувач МіҐ-35.

Відвідувачі авіасалону зможуть побачити також показові польоти.

Матеріали до теми:

• Візит Віктора Януковича до Москви: для участі у відкритті авіасалону чи заради чогось іншого?

• Віктор Ющенко критикує уряд через соціальні ініціативи і оборонний комплекс
XS
SM
MD
LG