Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Очолити Мінтранс та МНС мають професіонали


Президент України категорично не задоволений роботою керівництва Міністерства транспорту та Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і наголошує, що найближчим часом у цих відомствах буде наведено порядок.

Президент Ющенко вислуховує рапорт міністра Шуфрича про оперативну обстановку з лісовою пожежею. Херсонська область, 21 серпня 2007 р.
Президент України категорично не задоволений роботою керівництва Міністерства транспорту та Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і наголошує, що найближчим часом у цих відомствах буде наведено порядок.

Про це Віктор Ющенко заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Новоград-Волинському.

Говорячи про останні стихійні лиха та транспортні аварії, голова держави констатував: «Безумовно, уряд не знайшов системної відповіді на такі досить рядові виклики, що можуть траплятися, на жаль, досить часто».

На переконання Президента, керівництво Мінтрансу та МНС «здійснюється непрофесійними людьми». «Немає системної реакції на речі, які відбуваються в країні», – зазначив він.

А говорячи, зокрема, про ситуацію, що склалася з ліквідацією лісової пожежі на Херсонщині, Віктор Ющенко відзначає непрофесійні дії у цій ситуації керівника МНС Нестора Шуфрича.

«Це ставлення до своєї професії, це флюгерство, втрата професійного духу… тому ми вже починаємо жити по системі планових пожеж», – сказав Президент.

Голова держави також звернув увагу на незадовільне технічне забезпечення пожежників, котрі працюють на Херсонщині.

«З такими засобами, таким ставленням до матеріально-технічної бази цих підрозділів нам ще дуже довго доведеться чекати спокою і благополуччя. Це запущена система, запущена галузь, з великим докором до керівництва, яке не хоче мобілізувати свої зусилля, зусилля керівного складу», – наголосив Віктор Ющенко.

Президент назвав «державним злочином» допущення ситуації, за якої згоріло понад 3000 гектарів невідновлюваного лісу. Виправлення ситуації коштуватиме державі надзвичайно дорого, наголосив він.

Водночас Президент України надзвичайно високо оцінив роботу звичайних пожежників на Херсонщині. Від імені держави та «бездарного міністерства» він вибачився за неналежну організацію роботи щодо ліквідації стихійного лиха.

За словами голови держави, учора він мав серйозну розмову з цього приводу з Прем’єр-міністром Віктором Януковичем.

«Я не задоволений роботою ні одного міністра, ні другого. Нам уже досить організовувати політичні поруки людей, бездарних для цієї справи. Досить тримати піарників, акторів на таких речах… люди повинні бути професійними», – наголосив Віктор Ющенко.

Матеріали до теми:

• За фактом знищення лісових масивів на Херсонщині порушили кримінальні справи, уряд створив комісію для вивчення обставин ліквідації пожежі
XS
SM
MD
LG