Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко вважає, що підтримка Януковичем ідеї проведення сесії Верховної Ради 5-го скликання 4 вересня загострить політичну ситуацію


Таку заяву Віктор Ющенко зробив у четвер в інтерв''ю журналістам у Харкові. «Крок, який нав''язують здійснити 4 вересня, – крок у неправильному напрямку. І я шкодую, що прем''єр-міністр погодився й підтримав таке рішення. Це дорога загострення», – наголосив Президент. У четвер під час засідання уряду Прем’єр-міністр Віктор Янукович запропонував розглянути у вересні ще у парламенті 5-го скликання проект держбюджету на наступний рік.


Таку заяву Віктор Ющенко зробив у четвер в інтерв''ю журналістам у Харкові, про що повідомляє прес-служба глави держави.

«Крок, який нав''язують здійснити 4 вересня, – крок у неправильному напрямку. І я шкодую, що прем''єр-міністр погодився й підтримав таке рішення. Це дорога загострення», – зазначив Віктор Ющенко.

Коментуючи наміри проведення слухань проекту державного бюджету на 2008 рік у Верховній Раді 5-го скликання, Президент назвав неконструктивним такий підхід.

«Мова йде про PR-кампанію, яка, швидше за все, повинна була б засвідчити, що ті народні депутати, які вже сьогодні пішли на вибори, якимсь чином турбуються про бюджетний процес, якісь його нюанси», – зауважив Віктор Ющенка.

******** У четвер під час засідання уряду Прем’єр-міністр Віктор Янукович запропонував розглянути у вересні ще у парламенті 5-го скликання проект держбюджету на наступний рік

«Яка буде форма його розглянути, ми маємо це питання розглянути, і ухвалити рішення. Можливі парламентські слухання. Тому що парламент фактично недіючий, він заблокований. Якщо він і вийде на роботу, він вийде на день, можливо, на два, не більше. В таких умовах нам потрібно зробити експертизу цього бюджету за участю всіх гілок влади»¸– зазначив Віктор Янукович,

Раніше Олександр Мороз заявив про проведення сесії Верховної Ради 5-го скликання 4 вересня.

Президент Віктор Ющенко та опозиція вже не раз наголошували що Верховна Рада 5-го скликання є нелегітимною.

Тим часом у Секретаріаті Президента заявили, що вважають доцільним проведення парламентських слухань щодо державного бюджету вже у парламенті нового скликання.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG