Доступність посилання

ТОП новини

СБУ готує подання до Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Миколи Рудьковського за надання свідомо неправдивої інформації про теракти


Як сказала Радіо Свобода речниця СБУ Марина Остапенко, ця стаття передбачає позбавлення волі на термін до семи років. Раніше сьогодні вона також заявила, що на запит СБУ надати інформацію про теракти на залізниці Рудьковський відмовився це робити, пославшись на те, що володіє інформацією, яку прочитав в інтернеті. Остапенко повідомила Радіо Свобода, що статтю, на яку посилався міністр транспорту, звинувачуючи Секретаріат Президента у підготовці терактів, розмістили на сайті «Наканунє.орґ». За інформацією Радіо Свобода, цей сайт контролює Станіслав Речинський – начальник прес-служби СБУ часів Олександра Турчинова. Керівник сайту Станіслав Речинський повідомив Радіо Свобода, що матеріал про теракти надійшов йому електронною поштою. Зараз СБУ перевіряє причетність посадових осіб Мінтрансзв’язку до написання й розміщення цієї статті в інтернеті.


Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомила начальник прес-центру Служби безпеки Марина Остапенко.

«Оскільки за перевіркою, яку робила СБУ, немає підстав для порушення кримінальної справи щодо підготовки для вчинення теракту, зараз ідеться про те, щоб порушити кримінальну справу за статтею 259 Кримінального кодексу – за свідомо неправдиве повідомлення про теракт», – сказала речниця СБУ.

За словами Марини Остапенко, ця стаття передбачає позбавлення волі на термін до семи років.

Раніше сьогодні на брифінгу вона також заявила, що на запит СБУ надати інформацію про теракти на залізниці міністр транспорту відмовився це робити, пославшись на те, що володіє інформацією, яку прочитав в інтернеті.

Як повідомила речниця, СБУ проаналізувала цю статтю про теракти і встановила, що вона була написана на замовлення за 1 тисячу 800 доларів.

Зараз СБУ перевіряє причетність посадових осіб Мінтрансзв’язку до написання й розміщення цієї статті в інтернеті.

Речниця СБУ також наголосила, що Рудьковський буде відповідати за свої дії в суді.

Міністр транспорту в свою чергу заявив, що вважає такі дії СБУ особистою помстою з боку Президента Віктора Ющенка.

В інтерв’ю Радіо Свобода Марина Остапенко повідомила, що статтю, на яку посилався Микола Рудьковський, звинувачуючи Секретаріат Президента у підготовці терактів, розмістили на сайті «Наканунє.орґ».

За інформацією Радіо Свобода, цей сайт контролює Станіслав Речинський – начальник прес-служби СБУ часів Олександра Турчинова.

Керівник сайту Станіслав Речинський повідомив Радіо Свобода, що матеріал про теракти надійшов йому електронною поштою.

Раніше міністр Рудьковський у телеефірі заявив про начебто підготовку Секретаріатом Президента масштабного теракту, який мав призвести до значної кількості жертв.
XS
SM
MD
LG