Доступність посилання

ТОП новини

Микола Азаров вважає, що зростання цін на харчі необґрунтоване, а винні в ньому голови адміністрацій, а не уряд


Він також висловив здивування, чому, за його словами, Президент не спитає зі своїх голів адміністрацій із приводу зростання цін.

Перший віце-прем’єр-міністр на сьогоднішньому засіданні уряду запропонував заслухати звіт голів державних адміністрацій щодо подорожчання продуктів харчування.

«У цій ситуації хочеться запитати представників президентської вертикалі на місцях: чому вони не звертаються до Кабінету Міністрів і не просять забезпечити поставки борошна, поставки м’яса на ринки? Чому вони не організовують продуктові ярмарки? Чому вони зараз замість того, щоб займатися своєю роботою, виступають на мітингах та звинувачують уряд у зростанні цін?» – заявив Азаров.

Він також висловив здивування, чому, за його словами, Президент не спитає зі своїх голів адміністрацій із приводу зростання цін, бо ж за законом цінову політику в регіонах мають контролювати «представники президентської влади».

Азаров доручив міністрам аграрного блоку надіслати запит до керівників областей щодо зростання цін на продукти харчування.
XS
SM
MD
LG