Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні в Росії мають назвати склад нового уряду


Цього дня збігає визначений Конституцією термін, у який новий голова уряду має офіційно подати цей склад Президентові. На думку політичного аналітика українського Інституту євроатлантичного співробітництва Володимира Горбача, на державну політику Росії кадрові зміни в російському уряді значного впливу не матимуть.

Цього дня збігає визначений Конституцією термін, у який новий голова уряду має офіційно подати цей склад Президентові.

Раніше новий Прем’єр-міністр Росії Віктор Зубков уже подав Владімірові Путіну свої попередні пропозиції щодо структури та кадрового складу Кабміну, які не оприлюднювали.

Зустрівшись днями з Путіним у Сочі, Зубков також повідомив, що через близькі родинні стосунки з ним у відставку подав виконувач обов’язків міністра оборони Анатолій Сердюков.

У Міноборони вчинок свого керівника розцінили як «високоморальний» та «мужній».

Проте, за даними видання «Новиє ізвестія», в обмін на посаду міністра Сердюкову можуть запропонувати очолити Раду безпеки Російської Федерації.

Серед інших змін в уряді, які передбачають аналітики, – можливе повернення в Кабмін нинішнього голови РАО «Єдині енергетичні системи» Анатолія Чубайса. Позбутися посад можуть, на думку експертів, міністр фінансів Алексей Кудрін, міністр економічного розвитку та торгівлі Ґерман Ґреф та ще декілька міністрів, чиї відомства вже зазнали критики від нового прем’єра.

На думку політичного аналітика українського Інституту євроатлантичного співробітництва Володимира Горбача, на державну політику Росії кадрові зміни в російському уряді значного впливу не матимуть.
XS
SM
MD
LG