Доступність посилання

ТОП новини

До кінця підрахунку виборчих протоколів залишилось трохи більше від 0,1 відсотка, соціалісти до парламенту не потрапляють


Увечері в середу ЦВК опрацювала 99,87 % протоколів. Результати такі: Партія регіонів – 34,34 %, Блок Юлії Тимошенко – 30,74 %, Блок «Наша Україна – Народна самооборона» – 14,16 %, Комуністична партія – 5,39 %, Блок Литвина – 3,96 %. Соцпартія має 2,86 % і таким чином не долає 3-відсотковий бар’єр. Не підтримали жодну з політичних сил близько 2,7 % виборців. У Центрвиборчкомі очікують, що повні результати будуть лише в четвер, бо на кількох дільницях доводиться перераховувати голоси. Офіційні результати ЦВК має встановити до середини жовтня.


Увечері в середу ЦВК опрацювала 99,87 % протоколів. Результати такі:

Партія регіонів – 34,34 %, Блок Юлії Тимошенко – 30,74 %, Блок «Наша Україна – Народна самооборона» – 14,16 %, Комуністична партія – 5,39 %, Блок Литвина – 3,96 %.

Соцпартія має 2,86 % і таким чином не долає 3-відсотковий бар’єр.

Не підтримали жодну з політичних сил близько 2,7 % виборців.

У Центрвиборчкомі очікують, що повні результати будуть лише в четвер, бо на кількох дільницях доводиться перераховувати голоси.

Офіційні результати ЦВК має встановити до середини жовтня.

Матеріал до теми:

• Центрвиборчком опрацював 100 % протоколів закордонного виборчого округу: найбільше голосів здобув БЮТ • КВУ: до 5,5 % виборців в Україні не змогли проголосувати, не знайшовши себе у списках; Карпачова: понад 13 % українців за кордоном не мали змоги голосувати • Європейський Союз вважає, що вибори в Україні відбулися у відповідності до міжнародних стандартів • Голова ЦВК Володимир Шаповал вважає, що вибори до Верховної Ради відбулися законно і демократично • ЦВК: Затримки з підрахунком голосів на сході й півдні України спричинені більшою кількістю виборців на дільницях у цих регіонах • ПАРЄ: Законодавчі норми стосовно заборони голосувати тим, хто не повернувся в Україну за три дні до виборів, – це проблема
XS
SM
MD
LG