Доступність посилання

ТОП новини

Президент Федерації футболу України закликає створити належні умови для інвесторів при підготовці до Євро-2012


Інвестор мав би прийти до України через парадний, а не через чорний вхід, заявив Григорій Суркіс у зверненні до учасників міжнародного інвестиційного форуму «Євро-2012: Україно, вперед!», який відкрився в четвер у Львові. При цьому Григорій Суркіс назвав проведення чемпіонату «новою українською національною ідеєю». Представник Федерації футболу Іван Федоренко назвав головними моментами підготовки до Євро-2012 розвиток інфраструктури, а також гарантування безпеки людей і на стадіонах, і поза ними.

Інвестор мав би прийти до України через парадний, а не через чорний вхід, заявив Григорій Суркіс у зверненні до учасників міжнародного інвестиційного форуму «Євро-2012: Україно, вперед!», який відкрився в четвер у Львові.

Він упевнений, що Україна належно підготується до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року незалежно від того, яка сила буде при владі, і цей процес незворотній.

При цьому Григорій Суркіс назвав проведення чемпіонату «новою українською національною ідеєю».

Представник Федерації футболу Іван Федоренко назвав головними моментами підготовки до Євро-2012 розвиток інфраструктури, а також гарантування безпеки людей і на стадіонах, і поза ними.

Виступаючи на форумі, Федоренко назвав серйозними проблемами, зокрема, стан доріг і реконструкцію аеропортів.

Водночас із будівництвом стадіонів, за його словами, проблем не буде. Наприклад, у Дніпропетровську новий стадіон мають відкрити вже в грудні, сказав він.

На форумі презентували свої концепції будівництва нового стадіону у Львові до чемпіонату три компанії – швейцарська, швейцарсько-угорська та іспанська.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, будівництво стадіону мають розпочати вже навесні наступного року.

На форумі також повідомили, що в ремонт і будівництво автомобільних шляхів на Львівщині до Євро-2012 збираються вкласти понад 550 мільйонів гривень.
XS
SM
MD
LG