Доступність посилання

ТОП новини

Профільний комітет Європарламенту підтримав ініціативу про торгівлю і економічні відносини України та ЄС


Автор доповіді, польський євродепутат Збіґнєв Залеський закликає Київ провести низку внутрішніх реформ, поліпшувати умови для ринкової економіки і розвивати економічні відносини з Росією не на шкоду інтеграції з Євросоюзом.

Комітет з міжнародної торгівлі Європарламенту проголосував за доповідь про торгівлю і економічні відносини України та ЄС. Автор доповіді, польський євродепутат Збіґнєв Залеський закликає Київ провести низку внутрішніх реформ, поліпшувати умови для ринкової економіки і розвивати економічні відносини з Росією не на шкоду інтеграції з Євросоюзом.

Україна не може дивитися одним оком у бік Росії, а іншим – у бік Євросоюзу, заявив автор доповіді Залеський, говорячи про перспективи створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

«Має бути ясно, що якщо ми створюємо зону вільної торгівлі, не може бути такої ж паралелі між Україною та Росією»,– наголосив європарламентар.

Євродепутат підтримує якнайшвидше проведення переговорів для вступу України в Світову організацію торгівлі і закликає Київ усунути для цього всі перешкоди.

Залеський вважає, що Україна має провести додаткові внутрішні реформи, щоб краще інтегруватися на світовий ринок.

Він зауважує, що, незважаючи на зусилля українського уряду, корупція все ще залишається поширеною в Україні.
XS
SM
MD
LG