Доступність посилання

ТОП новини

Джоан Роулінґ написала свою першу після пригод Гаррі Поттера книжку, але читачі її не дістануть


Книжку, яку власноруч написала й проілюструвала сама письменниця, виготовили лише в семи примірниках. Власники цієї книжки не мають права копіювати її чи поширювати її зміст.

Книжку, яку власноруч написала й проілюструвала сама письменниця, виготовили лише в семи примірниках.

Вона називається «Казки барда Бідла». За сюжетом сьомого і останнього роману про Гаррі Поттера, книга з такою назвою стала посмертним подарунком директора школи чарівників Гоґвартс Албуса Дамблдора подрузі Гаррі Поттера Герміоні Ґрейнджер.

Як повідомила Роулінґ, шість із примірників нової книжки вона подарувала людям, які були найбільше пов’язані зі створенням серії про Гаррі Поттера протягом 17 років.

Лише єдиний примірник продадуть на аукціоні, виручка з якого піде на благодійну організацію самої письменниці. Ця організація захищає права дітей, передусім у Східній Європі.

Стартова ціна на аукціоні «Сотбіз» буде 30 тисяч британських фунтів стерлінґів (у доларах США це вдвічі більше). Очікують, що остаточна ціна сягне принаймні 50 тисяч фунтів.

Власники цієї книжки не мають права копіювати її чи поширювати її зміст.

Сім книжок Джоан Роулінґ про учня школи чарівників Гаррі Поттера переклали на 64 мови і продали сукупним накладом у 400 мільйонів примірників.

А тим часом письменниця повідомила, що вже наполовину написала наступну дитячу книжку, яку, мабуть, видасть звичним чином.
XS
SM
MD
LG