Доступність посилання

ТОП новини

У роботі групи з підготовки першого засідання новообраної Верховної Ради оголосили перерву до завтра


Як повідомив спікер парламенту V скликання Олександр Мороз, який має відкривати засідання групи, представники Партії регіонів, Компартії i Блоку Литвина на нього не прийшли. У повному складі були присутні представники блоку «Наша Україна – Народна самооборона» i Блоку Юлії Тимошенко, які становлять рівно половину членів групи. Учора «регіонали» відмовились брати участь у засіданні, аргументуючи це тим, що депутати від цієї сили ще не зареєстровані ЦВК. Термін подання до Центрвиборчкому документів для реєстрації народних депутатів завершується наступного тижня.

Як повідомив спікер парламенту V скликання Олександр Мороз, який має відкривати засідання групи, представники Партії регіонів, Компартії i Блоку Литвина на нього не прийшли.

У повному складі були присутні представники блоку «Наша Україна – Народна самооборона» i Блоку Юлії Тимошенко, які становлять рівно половину членів групи.

Учора «регіонали» відмовились брати участь у засіданні, аргументуючи це тим, що депутати від цієї сили ще не зареєстровані ЦВК.

Представники КПУ і Блоку Литвина також залишили засідання невдовзі після його початку, і на ньому не стало кворуму. Тому жодних суттєвих рішень на вчорашньому зібранні не ухвалили.

У БЮТ тоді заявили, що готові проводити засідання робочої групи і без Партії регіонів. А лідерка блоку Юлія Тимошенко говорила, що БЮТ і НУ-НС із часом розпочнуть і засідання Верховної Ради VI скликання навіть за участі самих лише блоків її імені та «Наша Україна – Народна самооборона», якщо представники інших політичних сил не приєднаються вчасно до роботи нового парламенту.

Термін подання до Центрвиборчкому документів для реєстрації народних депутатів завершується наступного тижня.
XS
SM
MD
LG