Доступність посилання

ТОП новини

Майже всі хлібокомбінати Харківщини підняли ціни на хліб на 20 відсотків


Найбільші хлібозаводи Харкова продовжують торгувати хлібом за старими цінами, стверджують в обласній адміністрації. Соціальний хліб чиновники відтепер називають «хлібом масового споживання». Проте знайти на полицях найбільших хлібокомбінатів такий хліб сьогодні неможливо, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Найбільші хлібозаводи Харкова продовжують торгувати хлібом за старими цінами, стверджують в обласній адміністрації.

Соціальний хліб чиновники відтепер називають «хлібом масового споживання».

Проте знайти на полицях найбільших хлібокомбінатів такий хліб сьогодні неможливо, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода. Продавці кажуть: чорного «українського» та білого, знаного як «кирпичик», немає, і коли завезуть – невідомо.

В інших кіосках замість «українського» пропонують новий, «особливий» – мовляв, він щойно з’явився, нічим не поступається чорному «українському»; втім, він коштує на сорок копійок дорожче – 2 гривні 90 копійок замість 2,40.

Посадовці пояснюють: Держкомрезерв забезпечив хлібопекарів пшеничним борошном усього на 22 відсотки , а Держпродрезерв узагалі розірвав договори на його поставки.

Тож цього борошна вистачить на випічку лише третини від необхідної кількості соціального хліба, і хлібокомбінатам доведеться використовувати інше, дороге борошно, в один голос кажуть і чиновники, і хлібопекарі.
XS
SM
MD
LG