Доступність посилання

ТОП новини

На півдні України сильна негода й буревій


Про потерпілих наразі не повідомляють. Зранку ураган зі шквальним вітром зі швидкістю до 40 метрів за секунду вдарив по Криму, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях і по півдню Запорізької й Донецької областей. Кримські татари через негоду відклали запланований на цю неділю великий мітинг у Симферополі і провели меншу за масштабом акцію. У Чорному морі поблизу берегів України, а також Росії, та в Керченській протоці зазнали аварій понад 10 суден; доля частини членів їхніх екіпажів не відома. Із розколеного навпіл танкера в Керченську протоку витекло понад тисячу тон мазуту. Президент України звернувся до Прем’єр-міністра з проханням вжити негайних заходів для подолання наслідків стихійного лиха й при цьому взяти під особливий контроль екологічний стан. Негода, за прогнозами, триватиме ще протягом доби.


Про потерпілих наразі не повідомляють.

У Криму вітром поламало сотні дерев, позривало багато дахів, багато де немає електроенергії.

У Симферополі й Севастополі є перебої в роботі міського транспорту. Так само перервано тролейбусне сполучення між Симферополем і Південним берегом. У Севастополі припинено рух пасажирських катерів у Севастопольській бухті, яка розділяє місто. Близько 200 тисяч мешканців Севастополя залишилися без електроенергії.

У Миколаївській і Херсонській областях понад 200 населених пунктів залишилися без електрики, серед них місто Берислав і третина Херсона; іще близько 250 – в Запорізькій області, серед них міста Приморськ і Бердянськ. Через відсутність електрики в Бердянську зупинилося й центральне опалення і постачання води; до того ж частину міста підтопило.

Кримські татари через негоду відклали запланований на цю неділю великий мітинг у Симферополі і провели меншу за масштабом акцію.

Сила вітру в регіоні сягає 20 метрів за секунду, а при поривах і 30.

Зранку ураган зі шквальним вітром зі швидкістю до 40 метрів за секунду вдарив по Криму, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях і по півдню Запорізької й Донецької областей.

У Чорному морі поблизу берегів України, а також Росії, та в Керченській протоці зазнали аварій понад 10 суден; доля частини членів їхніх екіпажів не відома.

Із розколеного навпіл танкера в Керченську протоку витекло понад тисячу тон мазуту.

Президент України звернувся до Прем’єр-міністра з проханням вжити негайних заходів для подолання наслідків стихійного лиха й при цьому взяти під особливий контроль екологічний стан.

Штаб для ліквідації наслідків урагану створили в Міністерстві палива й енергетики.

Негода, за прогнозами, триватиме ще протягом доби.
XS
SM
MD
LG