Пошуки ще п’ятьох членів команди корабля тривали до вечора понеділка, коли їх призупинили через несприятливі погодні умови.
Також у морі поблизу Севастополя рятувальники шукали п’ятнадцятьох членів екіпажу судна «Хадж-Ізмаїл», що йшло під грузинським прапором.
11 листопада в Керченській протоці також затонули російські суховантажні судна «Вольногорськ» й «Ковель», які перевозили сірку.
У південній частини Керченської протоки стався розлом навпіл танкера «Волгонефть-139» (прапор Російської Федерації). Внаслідок розлому у море потрапило близько 1200 куб. м мазуту.
Усього внаслідок недільної негоди у Чорному та Азовському морях зазнали аварій понад десять суден.
Майже тридцять моряків із тих, кого вдалося врятувати, перебувають у лікарнях. Троє з них – в реанімації.
Сила шторму біля Севастополя сягала восьми, у Керченській протоці – семи балів.
Також під час негоди у селищі Приморське біля Феодосії через падіння воріт на власному подвір’ї смертельно травмований чоловік віком близько 50 років.
Загальну координацію пошуково-рятувальних та інших невідкладних робіт на місці події здійснював міністр із надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.
Єврокомісія уважно стежить за ситуацією в Керченській протоці і може надати допомогу для ліквідації наслідків витоку мазуту, якщо про це попросять потерпілі країни, заявила речниця Комісара ЄС із довкілля Барбара Гельфферіх.
За ситуацією в Керченській протоці стежить Центр моніторингу інформації в директораті довкілля Єврокомісії, який перебуває в контакті з властями двох країн, сказала речниця.
Водночас вона додала: «Ми не можемо запропонувати допомогу до того часу, допоки потерпілі країни не попросять про підтримку і допомогу».
Тим часом у Криму знову оголосили штормове попередження.
На території півострова очікують швидкість вітру до 12 метрів за секунду, місцями пройдуть дощі, повідомляють у МНС.
Очікують також підвищення рівня води в річках на півметра-метр.