Доступність посилання

ТОП новини

О. Мороз не виключає, що наступного Президента України обиратиме парламент


Лідер Соціалістичної партії України висловив таку думку у суботу під час третього етапу ХІІІ з’їзду партії.


Лідер Соціалістичної партії України висловив таку думку у суботу під час третього етапу ХІІІ з’їзду партії.

Зокрема, у ході виступу на з’їзді О. Мороз запропонував сумістити посаду голови СПУ з посадою першого секретаря партії. Він нагадав, що на сьогодні першим секретарем СПУ є Михайло Мельничук. За його словами, ця пропозиція «не є амбіціями, жадобою влади».

Після виступу О. Мороза один із делегатів з’їзду запропонував не суміщати посади голови партії і першого секретаря, а обрати на посаду першого секретаря партії Станіслава Ніколаєнка. За словами цього делегата, на з’їзді треба було б підтримати пропозицію про висунення С. Ніколаєнка як кандидата на майбутні президентські вибори.

У відповідь О. Мороз зазначив, що зараз не на часі говорити про кандидатуру на майбутні президентські вибори. За його словами, досить вірогідним є варіант, що наступний Президент України обиратиметься вже у Верховній Раді України.

Кажучи про результати дострокових парламентських виборів, О. Мороз зазначив, що претензії до Політради щодо невдало проведених виборів є справедливі, але, в той же час, кожен з місцевих керівників має критично оцінити і роботу своєї організації на місці.

О. Мороз наголосив, що під час дострокових парламентських виборів у виборчих комісіях була велика кількість представників СПУ і навіть в керівних органах комісії. В той же час він додав, що у ряді виборчих комісій з боку представників СПУ відбулася «зрада партії». Він зазначив, що відбулася «продажність багатьох членів партії».
XS
SM
MD
LG