Доступність посилання

ТОП новини

Німецькі ЗМІ стверджують, що в Берліні затримали одного з лідерів опозиції Грузії Іраклі Окруашвілі, берлінська прокуратура цю інформацію не підтвердила


Офіційний Тбілісі вимагає видачі колишнього міністра оборони. Його звинувачують у службовому недбальстві, перевищенні повноважень, відмиванні грошей та здирництві.

Офіційний Тбілісі вимагає видачі колишнього міністра оборони.

Його звинувачують у службовому недбальстві, перевищенні повноважень, відмиванні грошей та здирництві.

Для розгляду питання про екстрадицію Окруашвілі у берлінському суді і Міністерстві юстиції Німеччини грузинська сторона має надати докази на підтримку своїх звинувачень.

Колишнього міністра оборони Грузії затримали у Тбілісі в вересні, але невдовзі відпустили під заставу, після чого він поїхав до Німеччини.

Напередодні колишній міністр оборони Грузії звинуватив тодішнього Президента Міхеїла Саакашвілі в корупції і в спробі фізичного усунення політичних опонентів, але після арешту і допитів заперечив власну заяву і визнав себе винним у низці злочинних дій. Уже в Німеччині Окруашвілі знову змінив думку і заявив, що був змушений відмовитись від звинувачень, бо на нього чинили тиск.
XS
SM
MD
LG