Доступність посилання

20 Вересень 2017, Київ 03:38

Діти з усієї України можуть написати листа до Миколая


Дев’ятий рік поспіль триває в Закарпатті акція, започаткована громадською організацією «Моє місто – Ужгород». Саме до неї надходять листи дітей. Усі ці послання помічники Святого Миколая відправляють у штаб-квартиру Миколая, який живе у місті Рованіємі, що в Лапландії.

Дев’ятий рік поспіль триває в Закарпатті акція, започаткована громадською організацією «Моє місто – Ужгород». Саме до неї надходять листи дітей, в яких вони повинні розповісти, що робили протягом року, як вчилися й чи були слухняними.

Усі ці послання помічники Святого Миколая відправляють у штаб-квартиру Миколая, який живе у місті Рованіємі, що в Лапландії.

Торік до Святого Миколая закарпатці переслали три тисячі листів. Діти зверталися до Святого українською, угорською, російською, словацькою та румунською мовами. І хоча акція має загальнообласний статус, листи писали не тільки закарпатці, а й діти з Донеччини, Хмельниччини, Полтавщини, Вінничини, Луганщини, Криму та Одещини.

День святого Миколая в Україні відзначають 19 грудня.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG