Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні Україна може отримати нового прем’єра


Президент Віктор Ющенко вніс кандидатуру Юлії Тимошенко на затвердження Верховної Ради минулого тижня. Сьогодні збігає п’ятиденний термін, коли депутати мають ухвалити своє рішення. За словами одного з лідерів НУНС В’ячеслава Кириленка, за Юлію Тимошенко обіцяють віддати голоси 227 депутатів більшості. Визначились і Партія регіонів з Блоком Литвина – за кандидатуру Тимошенко вони не голосуватимуть. Сьогодні депутати також планують розглянути питання щодо обрання заступників голови Верховної Ради та голів комітетів.


Верховна Рада розглядає це питання.

Єдиний кандидат – Юлія Тимошенко.

Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко, яка претендує на це крісло від коаліції демократичних сил, заявила, що склад нового Кабміну узгодили вже на 90 відсотків.

За словами одного з лідерів НУНС В’ячеслава Кириленка, за неї обіцяють віддати голоси 227 депутатів більшості, у тому числі Іван Сподаренко, який перебуває на лікарняному, та Владислав Каськів, якого у суботу прооперували.

В інтерв’ю Радіо Свобода Владислав Каськів підтвердив свій намір взяти участь в сьогоднішньому засіданні Верховної Ради: «Я за будь-яких обставин, звичайно, буду сьогодні присутній в парламенті. Блок «Наша Україна Народна Самооборона» якраз найбільш тверда основа сьогоднішнього голосування. Я б не шукав в середовищі депутатів нашого блоку проблем сьогодні».

Визначились і Партія регіонів з Блоком Литвина – за кандидатуру лідерки БЮТ вони не голосуватимуть.

Фракція Компартії планувала ухвалити своє рішення після зустрічі із Тимошенко сьогодні вранці. Проте, як заявив комуніст Леонід Грач, зустріч не відбулася.

Юлія Тимошенко, за його словами, аргументувала свою відмову від неї необхідністю терміново зустрітися із Президентом.

Президент Віктор Ющенко вніс кандидатуру Юлії Тимошенко на затвердження Верховної Ради минулого тижня.

Сьогодні збігає п’ятиденний термін, коли депутати мають ухвалити своє рішення.

Сьогодні депутати також планують розглянути питання щодо обрання заступників голови Верховної Ради та голів комітетів.

Матеріали до теми:

•&nbsp Програма максимум! Всі планують – кожен своє... •&nbsp Представник Держдепартаменту США: «Ми дуже сподіваємося, що Україна найближчим часом сформує уряд» •&nbsp Два засідання Верховної Ради – результат нульовий • Коаліція демократичних сил не підтримуватиме кандидатуру Адама Мартинюка на посаду першого віце-спікера парламенту • Коаліція пропонує, опозиція не бере. Чи визначиться опозиція з кандидатурою віце-спікера? • Віктор Ющенко: Верховна Рада може проголосувати за прем’єра, а потім ухвалити пакет першочергових законопроектів • Прем’єр чи закони? Яке з цих питань парламент розгляне першим?
XS
SM
MD
LG