Доступність посилання

ТОП новини

Президент Віктор Ющенко повторно вніс у Верховну Раду подання про призначення Юлії Тимошенко прем''єр-міністром


Про це повідомила прес-служба глави держави. Під час голосування у вівторок одного голосу не вистачило Юлії Тимошенко, щоб стати Прем’єр-міністром. У вівторок «за» проголосували 225 депутатів. При цьому під час голосування за Тимошенко, за твердженням депутатів від БЮТУ і НУНСу, не спрацювали дві картки для голосування. У середу речниця СБУ Марина Остапенко заявила, що спеціальна слідча група Служби безпеки не виявила стороннього втручання в роботу системи для голосування «Рада». Не брали участі у голосуванні три фракції – Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина.


Про це повідомила прес-служба глави держави.

У середу речниця СБУ Марина Остапенко заявила, що спеціальна слідча група Служби безпеки не виявила стороннього втручання в роботу системи для голосування «Рада».

Під час голосування у вівторок для обрання Юлії Тимошенко прем’єром не вистачило одного голосу.

У вівторок «за» проголосували 225 депутатів. При цьому під час голосування за Тимошенко, за твердженням депутатів від БЮТУ і НУНСу, не спрацювали дві картки для голосування. А під час переголосування – не спрацювала картка одного з депутатів, а спікеру Арсенію Яценюку технічно перешкодив проголосувати депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов.

На думку Анатолія Морозова, директора Інституту з проблем математичних машин та систем, який є одним із розробників системи «Рада», причиною зриву голосування за Юлію Тимошенко стала неуважність депутатів. Про це він сказав в інтерв''ю «5 каналу».

Як повідомив депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона» Давид Жванія, коаліція зібрала необхідні 150 підписів для зміни регламенту.

«Є повна недовіра до системи «Рада». Можна таким самим чином повторно вносити зміни в результати голосування, щоб не набиралося необхідна кількість голосів. 150 депутатів поставили підписи під пропозицією щодо голосування поіменними бюлетенями. Така ініціатива вжє є», – заявив депутат від блоку «Наша Україна - Народна самооборона».

Не брали участі у голосуванні три фракції – Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина.

Кандидат на посаду Прем’єр-міністра Юлія Тимошенко у вівторок висловила свою впевненість у формуванні уряду найближчим часом.

Вона повідомила, що депутати від Коаліції демократичних сил звернулися до Генпрокуратури та СБУ щодо ситуації з голосуванням за прем’єра.

Юлія Тимошенко заявила про фальсифікацію голосування за її кандидатуру.

А представник Партії регіонів Владислав Лук’янов, який під час голосування вихопив картку в спікера Яценюка, сказав, що в такий спосіб захищав закон: «Я стояв на виконанні закону. Якщо я порушив закон, то, отже потрібно розглянути в якій мірі я це зробив».

Матеріали до теми:

• Сьогодні коаліція знову планує голосувати за Тимошенко-Прем’єра • Одного голосу наразі не вистачило Юлії Тимошенко, щоб стати Прем’єр-міністром • СБУ створила слідчу групу для з’ясування обставин збою системи «Рада» • Чому ВР не проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єра і як розвиватимуться події далі? • Прем’єр не прем’єр? У вівторок Юлія Тимошенко так і не стала головою українського уряду • Тимошенко не балотуватиметься у Президенти за умови, якщо вона стане Прем’єром
XS
SM
MD
LG