Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК зареєструвала 14 нових депутатів Верховної Ради


Шестеро з них обрані від блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Іще восьмеро обрані за списком БЮТ. Раніше парламент достроково припинив депутатські повноваження 14 їхніх колег у зв’язку з переходом на роботу в уряд. Таким чином коаліція демократичних сил знову має у своєму складі 227 депутатів. Сьогодні ж після обіду у Верховній Раді розпочалося пленарне засідання. У парламентській постанові, ухваленій минулого тижня, було сказано, що засідання Верховної Ради, має початися лише після реєстрації Центрвиборчкомом нових депутатів.


Шестеро з них обрані від блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Це Ярослав Джоджик, Едуард Зейналов, Сергій Василенко, Ярослав Кендзьор, Микола Круть та Андрій Парубій.

Іще восьмеро обрані за списком БЮТ: Василь Кравчук, Олександр Гудима, Андрій Павловський, Антоніна Болюра, Микола Потапчук, Сергій Кошин, Борис Шиянов, Олексій Зарудний.

Раніше парламент достроково припинив депутатські повноваження 14 їхніх колег у зв’язку з переходом на роботу в уряд.

Таким чином коаліція демократичних сил знову має у своєму складі 227 депутатів.

Сьогодні ж після обіду у Верховній Раді розпочалося пленарне засідання.

У парламентській постанові, ухваленій минулого тижня, було сказано, що засідання Верховної Ради, має початися лише після реєстрації Центрвиборчкомом нових депутатів.
XS
SM
MD
LG