Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада планує ухвалити сьогодні Держбюджет-2008


Протягом дня депутати мають намір розглянути документ у першому і в другому читанні та в цілому. Президент Віктор Ющенко визнає, що цей бюджет недосконалий, і заявляють, що після ухвалення почнуть допрацьовувати його. Це визнають і представники коаліції, сказав БЮТівець Михайло Поживанов в інтерв’ю Радіо Свобода. Водночас представник Партії регіонів Анатолій Толстоухов в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що опозиція «буде контролювати всі параметри бюджету з погляду їхнього виконання».

Протягом дня депутати мають намір розглянути документ у першому і в другому читанні та в цілому.

За постанову про це вчора проголосували понад 400 парламентарів.

Депутат від фракції БЮТ Михайло Поживанов в інтерв’ю Радіо Свобода так пояснив поспішність, із якою коаліція намагається ухвалити бюджет: «Тут існують питання, але ми поставлені в такі рамки, що ми просто змушені, заради того, щоб наші пенсіонери, починаючи з перших днів січня, могли отримувати пенсію. Бо реально грошей, які надходять до пенсійного фонду, без дотацій бюджету не вистачить. Тому ми й вирішили працювати таким жорстким графіком».

Президент Віктор Ющенко визнає, що цей бюджет недосконалий, і заявляють, що після ухвалення почнуть допрацьовувати його.

Це визнають і представники коаліції, сказав БЮТівець Михайло Поживанов: «Я розумію, що є ще над чим попрацювати. Ми домовилися, що створимо одразу відповідну групу, яка напрацює зміни до бюджету, і на початку лютого ми внесемо до нього зміни».

Водночас представник Партії регіонів Анатолій Толстоухов в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що опозиція «буде контролювати всі параметри бюджету з погляду їхнього виконання».

«Ми будемо принципово відстоювати позицію, щоб це не був бюджет по підсумках виборів однієї політичної сили і як стартовий майданчик для президентських виборів», – наголосив він.
XS
SM
MD
LG