Доступність посилання

ТОП новини

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк привітав українців з Новорічними та Різдвяними святами


«Всі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних та Різдвяних свят. Це особливий і магічний для кожного з нас час спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, коляда, Святвечір», йдеться у вітанні спікера.


«Всі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних та Різдвяних свят. Це особливий і магічний для кожного з нас час спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, коляда, Святвечір», йдеться у вітанні спікера, що його оприлюднила прес-служба Верховної Ради.

Як зазначив Арсеній Яценюк, прощаючись з 2007 роком, «ми ще раз переконалися: мир і добробут несуть не політичні пристрасті, а державна мудрість і здоровий глузд».

Голова Верховної Ради наголосив: «нам під силу зробити в наступному році помітні кроки до поліпшення життя всіх і кожного». За його словами, особливої турботи потребують молоде і старше покоління. Арсеній Яценюк закликав у ці передсвяткові хвилини не забувати про своїх рідних, близьких, тих, хто живе і працює поруч і хто потребує допомоги.

«Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті! Здійснення мрій і бажань. Нехай 2008 рік стане щасливим для кожного громадянина нашої держави. Нехай в усіх оселях буде тепло і затишно», йдеться у вітанні.

Матеріали до теми:

• Юлія Тимошенко вважає ухвалення держбюджету-2008, який збільшить соціальні виплати, найкращим подарунком українцям до Нового року
XS
SM
MD
LG