Доступність посилання

ТОП новини

Арсеній Яценюк не сумнівається, що парламент скасує депутатську недоторканність


Про це Голова Верховної Ради заявив в інтерв’ю газеті «Україна молода». «Безперечно, так і буде», – сказав Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання щодо виконання обіцянок про скасування недоторканності. Голова Верховної Ради нагадав, що у парламенті з цього приводу вже зареєстрований не один законопроект. «Але ж там є специфіка: аби скасувати депутатську недоторканність, треба змінювати Конституцію. На це потрібно кілька сесій Верховної Ради і триста голосів. І це цілком можливо. Хай хтось із депутатів тільки спробує на очах у виборців не проголосувати», – наголосив Яценюк.


Про це Голова Верховної Ради заявив в інтерв’ю газеті «Україна молода», опублікованому 3 січня.

«Безперечно, так і буде», – сказав Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання щодо виконання обіцянок про скасування недоторканності.

Голова Верховної Ради нагадав, що у парламенті з цього приводу вже зареєстрований не один законопроект.

«Але ж там є специфіка: аби скасувати депутатську недоторканність, треба змінювати Конституцію. На це потрібно кілька сесій Верховної Ради і триста голосів. І це цілком можливо. Хай хтось із депутатів тільки спробує на очах у виборців не проголосувати», – наголосив Яценюк.

При цьому, за словами спікера, головне – не доводити недоторканність до абсурду, коли народний депутат несе відповідальність за свої політичні висловлювання.

Водночас Арсеній Яценюк зізнався, що був одним із найзатятіших противників гасла Нашої України – Народної самооборони» про скасування депутатської недоторканності.

«Бо аж ніяк не вважаю скасування депутатської недоторканності ключовим пріоритетом. Таке гасло визначив штаб (блоку НУНС), але, чесно кажучи, я не вважаю, що це було дуже розумно», – зауважив Арсеній Яценюк.
XS
SM
MD
LG