Доступність посилання

ТОП новини

Чи зростатимуть тарифи на залізничні перевезення цього року? Як уникнути спекуляцій навколо землі? Що необхідно для отримання позики на житло? Чи Україна – батьківщина кіно?


Дар’я Марченко Київ, 9 січня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Чи зростатимуть тарифи на залізничні перевезення цього року? Як уникнути спекуляцій навколо землі? Що необхідно для отримання позики на житло? Чи Україна – батьківщина кіно? Про це, серед іншого, пише сьогодні українська преса.

Відтепер при народженні другої дитини виплачуватимуть 25 тисяч гривень. Про це та інші положення нового держбюджету, ухваленого парламентом напередодні свят, докладніше читайте у рубриці «Благое дело» газети «Факти».

Газета «Сегодня» цитує міністра транспорту і зв’язку Йосипа Вінського, який анонсував щоквартальне зростання тарифів на залізничні пасажирські перевезення. До кінця року вони мають підвищитися на 30%.

Із сьогоднішнього номера парламентської газети «Голос України» можна дізнатись про те, що уникнути спекуляцій навколо землі і вирішити проблему продажу родючих ґрунтів можна, дозволивши купівлю-продаж земельних ділянок лише у складі агропідприємств. Так вважає голова Ліги захисту прав землевласників і землекористувачів, почесний землевпорядник України Олександр Черпицький.

Органи законодавчої та виконавчої влади стримують створення повноцінної системи державного фінансового контролю, а її відсутність дозволяє користуватися коштами державного бюджету на власний розсуд. Про це заявив голова Рахункової палати України Валентин Симоненко в інтерв’ю газеті «Голос України».

Майже половину квартир купують із залученням іпотечних кредитів. Як отримати позику на нове житло, роз’яснює газета «Сегодня».

У цьому ж виданні читайте біографію Ольги Куриленко, яка першою з українок стала новою дівчиною Джеймса Бонда у кіноепопеї про агента «007».

Також газета «Сегодня» повідомляє, що 115 років тому, за 3 роки до офіційного винайдення кінематографа, в Одесі розпочав роботу перший у світі кінозал. Він демонстрував стрічки «Списометальник» і «Вершник, що скаче», які зняли на кіноапарат, винайдений одеситами Йосипом Тимченком та Михайлом Фрейденбергом у 1893 році.
XS
SM
MD
LG