![](http://gdb.rferl.org/C88CCE3A-A50F-47D1-9BE8-8ED75BE46366_w250.jpg)
Цього дня 90 років тому під станцією Крути Чернігівської області українська молодь – курсанти військової школи та студенти – вступили у нерівний бій із більшовицькими військами, що наступали на Київ.
Більшість із цих молодих людей загинули.
Цього дня 90 років тому під станцією Крути Чернігівської області українська молодь – курсанти військової школи та студенти – вступили у нерівний бій із більшовицькими військами, що наступали на Київ.