Доступність посилання

ТОП новини

Україна як успішна альтернатива путінізму – найжахливіший кошмар Путіна – експерт зі США


Створення успішної альтернативи путінізму поблизу Росії – сценарій, який давно був найжахливішим кошмаром президента Росії Володимира Путіна, переконаний Даліп Сінґ, дослідник аналітичного Центру нової американської безпеки, який раніше працював у Міністерстві фінансів США.

Про це експерт, серед іншого, заявляє у своїх матеріалах, підготовлених до слухань Комітету з фінансових послуг Конгресу США на тему санкцій 15 травня.

Україна залишається найбіднішою країною в Європі за доходом на душу населення, значною мірою тому, що зусилля реформ зупинились
Даліп Сінґ

Санкції мають доповнювати загальну політику США стосовно Росії, заявляє експерт. Крім санкцій, США мають впливати на настрої росіян, вважає Сінґ, зокрема, висвітлювати питання корумпованості і злочинності путінського режиму, а також посилювати зусилля на підтримку України як успішної демократичної країни, позитивної альтернативи Росії. Сінґ закликає США провадити «стратегію економічного нападу в ближньому зарубіжжі Росії».

«Україна залишається найбіднішою країною в Європі за доходом на душу населення, значною мірою тому, що зусилля реформ зупинились. Тривають витоки капіталу з країни, кредитування захлинається через високі відсоткові ставки і проблемні кредити на рівні 50%. Корупція залишається поширеною у фінансовій та судовій системах», – мовиться у матеріалах Сінґа, поданих до комітету Конгресу.

Сінґ радить США посилити двосторонню економічну допомогу Україні.

«Найбільш впливовий крок, який можна тут вжити, – це надання підтримки на двосторонній основі від США, щоб посилити постійні пріоритети МВФ щодо подолання корупції, покращення верховенства права, захисту прав власності. Загальною метою має бути створити успішну альтернативу путінізму – сценарій, який давно був найжахливішим кошмаром Путіна», – мовиться в матеріалах експерта до слухань.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG