Доступність посилання

ТОП новини

Міністр оборони Британії назвав Росію серед ворожих сил і наголосив на модернізації армії


Архівне фото. Міністр оборони Великої Британії Ґевін Вільямсон (ліворуч) та міністр оборони України Степан Полторак. Одеса, 21 грудня 2018 року

Міністр оборони Великої Британії Ґевін Вільямсон оголосив програму підвищення боєздатності британських збройних сил на період після виходу країни з Європейського союзу.

Ґевін Вільямсон сказав, що у світі відроджується міждержавне протистояння, назвавши серед ключових противників Росію, а також вказав на Китай.​

Росія відбудовує свій військовий арсенал і прагне повернути незалежні країни колишнього Радянського Союзу, такі як Грузія та Україна, назад у свою орбіту
Ґевін Вільямсон

Урядовець наголосив, що після «Брекзиту» в основі оборонної стратегії Лондона надалі буде членство в НАТО і партнерство зі Сполученими Штатами, а розмови про європейську армію він назвав відволіканням уваги.

«Росія відбудовує свій військовий арсенал і прагне повернути незалежні країни колишнього Радянського Союзу, такі як Грузія та Україна, назад у свою орбіту. Тим часом Китай розбудовує сучасні військові можливості й економічну потугу», – сказав міністр у програмній промові в Королівському інституті об’єднаних служб у Лондоні в понеділок.

Міністр оборони Великої Британії Ґевін Вільямсон (на передньому плані) після відвідин українського фрегату «Гетьман Сагайдачний». Одеса, 21 грудня 2018 року
Міністр оборони Великої Британії Ґевін Вільямсон (на передньому плані) після відвідин українського фрегату «Гетьман Сагайдачний». Одеса, 21 грудня 2018 року

Наші противники щораз більше використовують кібернапади, підривну діяльність та інформаційні операції
Ґевін Вільямсон

Британський урядовець, який у грудні відвідав Україну і не раз виступав з осудом російської агресії щодо України, наголосив, що зараз «характер ведення війни змінюється, і межі між миром та війною стають розмитими».

«Наші противники щораз більше використовують кібернапади, підривну діяльність та інформаційні операції, кидаючи виклик нам і міжнародній системі, заснованій на правилах, діючи у сірій зоні, не доводячи свою активність до рівня звичайного конфлікту», – наголосив Ґевін Вільямсон.

Західні союзники, за словами міністра, повинні бути спроможними до військового стримування і бути готовими захистити себе, зокрема, демонструючи супротивнику «високу ціну агресивної поведінки».

​Для підвищення здатності протистояти тим, хто «зневажає міжнародні закони», міністр запропонував плани модернізації збройних сил Великої Британії для збільшення їхньої боєздатності.

Ґевін Вільямсон повідомив про наміри вкладати кошти у флот і сили швидкого реагування, кіберсили та такі нові види озброєнь, як безпілотні літальні апарати.

Міністр заявив, що після «Брекзиту» Велика Британія повинна стати країною, «до якої звертаються інші, коли світу потрібне лідерство».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG